Teoman, “Herhalde yaş ile gelen şeyler bunlar. Emeklilik de kötü herhalde ama EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) bana da vurdu” dedi.

Çağan Irmak’ın yazıp, yönettiği ‘Sevda Mecburi İstikamet’ filminin galası projenin müziklerini yapan 55 yaşındaki şarkıcı Teoman da katıldı.

“ESKİDEN BUNLAR YATTIĞIM SAATLERDİ”

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; Magazin basınıyla çok sık sohbet etmediğini dile getiren ve gazetecilere gülerek yanıt veren Teoman, “Aksine bence çok denk geliyoruz ve konuşuyoruz ama eskisi kadar yoğun çıkmıyorum. Biraz duruldum diyebilirim. Sabah 8 gibi kalkıyorum artık. Eskiden bunlar benim yattığım saatlerdi” şeklinde konuştu.

Ferhat Salman'dan staj ve çıraklık açıklaması: Staj ve çıraklık mağduriyeti çözülecek mi? Ferhat Salman'dan staj ve çıraklık açıklaması: Staj ve çıraklık mağduriyeti çözülecek mi?

EYT BANA DA VURDU”

Geçtiğimiz haftalarda, “Ben yarı emekliyim” açıklamasında bulunan şarkıcı, “Gündelik hayatımı çok aksatmamaya çalışıyorum. Boş boş oturmayı, arkadaşlarımla görüşmeyi ve spor yapmayı çok seviyorum. Serdar Ortaç ve ben, hemen hemen aynı şeyleri söylemeye başladık. Herhalde yaş ile gelen şeyler bunlar. Emeklilik de kötü herhalde ama EYT (Emeklilikte Yaşa Takılanlar) bana da vurdu” diyerek, kahkaha attı.

“EMEKLİ HAYATI YAŞIYORUM”

Teoman, “Emekli hayatı yaşıyorum. Ben yarı emekliyim, sadece vereceğim konserleri ikiye böldüm. Hayatımın hiçbir şeyinden feragat etmedim. Öyle boş boş dolaşıyorum, az film seyrediyorum ve daha çok kitap okuyorum. Artık ben kendime bir ‘tembellik kariyeri’ yapmayı planladım. Çok fazla çalışmak istemiyorum” şeklinde konuşmuştu.