Son zamanlarda gündeme bomba gibi düşen ve eleştirilere konu olan “İnci Taneleri” dizisinde Hazar Ergüçlü’nün hayat verdiği, pavyonda çalışan ‘’Dilber’’ karakteri çok konuşulmuştu.

YouTube kanalına konuk olan Ersay Üner, "Benim de bir Dilber'im vardı" diyerek 'Dilber' itirafında bulundu.

Kariyerinin başında gazino ve pavyonlarda çalışan Üner, o yıllara ait önemli açıklamalar yaptı.

"BENİMKİ PLATONİKTİ"

‘’Kariyerinizin başında pavyonlarda çalıştınız. Sizin hiç ‘İnci Taneleri’ndeki gibi bir Dilber’iniz var mıydı?’’ sorusuna Üner, şu şekilde yanıt verdi:

“Vardı. Ama benimki platonikti. O şarkı söylüyordu. Hiç açılamadım. Ama ne kadar güzel duygular bunlar. Herkesin bir platoniği vardır.”

Dilan ve Engin Polat çiftine üzen haber! Tahliye talebi reddedildi, tutukluluğa devam... Dilan ve Engin Polat çiftine üzen haber! Tahliye talebi reddedildi, tutukluluğa devam...

Ersay Üner, şu an hayatında kimsenin olmadığını belirterek,  'Evlilikten korkuyor musunuz?' sorusuna ise şu ifadelerle yanıt verdi:

“Korkmuyorum. Evlilik, boşanma, bunları yaşarsın biter. İşime sekte vurur diye evlilikten kaçmam. Öyle bakarsan yürümez zaten. Ben ilişki olayına şu anki aklımla başka şekilde bakıyorum. İki özgür insan olarak bakıyorum ilişkiye. Normal hayatlar idame edilirken, baş başayken keyifli vakit geçiriyorsan tamam. Onun harici tamamen karmaşa." 

Editör: Öznur Kaya