Uzun yola çıkacak vatandaşlar valilik tarafından uyarıldı. O tünelde çalışma var aman dikkat! İşte haberin detayları...

Bolu'da TEM Otoyolu'nda Ankara ve İstanbul istikametinde 30 ve 31 Temmuz tarihleri arasında üstyapı bakım ve onarım çalışmalarından dolayı ulaşım tek şeride düşürülecek. 

TEM Otoyolu'nun Bolu Dağı bölgesinde Ankara ve İstanbul istikametinde bakım ve onarım çalışması yapılmak üzere yol kullanımı tek şeride düşürülecek.

Bolu Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre TEM Otoyolu'nun Abant ile Kaynaşlı kavşakları arasında 30 Temmuz tarihinde, İstanbul istikametinin sağ ve orta şeritleri, Ankara istikametinin ise orta şeridinde, 31 Temmuz tarihinde de İstanbul istikametinin sol ve orta şeritleri, Ankara istikametinin ise sağ ve orta şeritlerinin trafiğe kapatılarak üstyapı bakım ve onarım çalışmaları yapılacağı kaydedildi. Çalışma yapıldığı zaman diliminde otoyolun her iki yönünde işaretlemeler yapılarak trafiğin tek şeritten sağlanacağı bilgisi verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya'dan sonra ikinci durağı Ukrayna Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya'dan sonra ikinci durağı Ukrayna

Açıklamada, ulaşımın tek şeritten sağlandığı bölgede oluşabilecek yoğun trafiğin İstanbul istikametine Abant Kavşağı'ndan, Ankara istikametine de Kaynaşlı Kavşağı'ndan D-100'e yönlendireceği belirtildi. Şerit kapatması yapılan kesimlerde trafiğin kontrollü olarak tek şeritten verileceğinden sürücülerin çalışmaların yapılacağı bölgelerde trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri konusunda uyarı yapıldı.