Sözleşmesi sona eren Güven Yalçın ile anlaşma sağlayamayan Beşiktaş, yıldız oyuncunun yerini son olarak Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen ve Brentford'un satış listesine koyduğu milli futbolcu Halil Dervişoğlu ile doldurmak için harekete geçti.

Pençe Kilit'te yaralanan asker şehit oldu! Vasiyeti ortaya çıktı! Pençe Kilit'te yaralanan asker şehit oldu! Vasiyeti ortaya çıktı!

Siyah-Beyazlılar'da Güven Yalçın'ın sözleşmesi sona ermişti. Bu anlamda genç futbolcu, 20 maçta ilk 11'de oynama garantisi isterken, 1 milyon Euro da ücret talep etti. Güven, yedek kalması durumunda ise senelik 1.2 milyon Euro almak istiyor. Fakat yönetim, 600 bin Euro teklif etti. Taraflar şu ana kadar orta yol bulamazken, hücum hattı için flaş bir isim ön plana çıktı. İki sezondur Galatasaray 'da kiralık olarak forma giyen Halil Dervişoğlu, Siyah-Beyazlı ekibin gündemine geldi. Bonservisi Brentford'da bulunan 22 yaşındaki futbolcu, kulübün gelecek sezon planlarında yer almıyor. Yani İngiliz ekibi, Beşiktaş 'ın devreye girmesi halinde bu transfer zorluk çıkarmayacak. Kara Kartal'da yönetimin, bu transfer için önümüzdeki günlerde atak yapacağı belirtildi.