Günler süren evlilik hazırlığının ardından dünyaevine girdiğini düşünen genç çift, nikahtan birkaç gün sonra ortaya çıkan korkunç gerçekle yüzleşti. Nikahtan birkaç gün sonra ikametlerini taşımak isteyen çift, gelinin başka bir adamla evliği olduğunu öğrendi. Yaşanan talihsiz durumun ardından işler bir anda karıştı.

BALAYINA ÇIKAMADAN AYRILDILAR

Show Haber'de yer alan habere göre neye uğradığını şaşıran çift gerginlik yaşadı. Bunun üzerine de genç çift, daha balayına bile çıkamadan ayrıldı. Başlarına gelen olay hakkında konuşan damat, "Büyük bir hata, skandal. Evlendim sandığım kadın, 2-3 gün başkasıyla evli kaldı. İnsanlar duyunca dalga geçiyor. Benim balayına gidip mutluluk yaşamam gerekirken bana acıyı yaşattılar." dedi.

Depremzedeler için gönderilen yardımdan mayo ve abiye çıktı! Depremzedeler için gönderilen yardımdan mayo ve abiye çıktı!

DÜZELTMEK İÇİN BELEDİYEYE KOŞTULAR

Olayın ardından hemen belediyeye giden gençler, yapılan yanlışlığı anlatarak düzeltmek istedi. Belediye yetkilileri ise TC kimlik numaralarında hata yapıldığını belirterek, gelini doğru kişi ile evlendirdi. Ancak bu da yeterli olmadı. İçine kuşku düştüğünü söyleyen damat ve gelinin arasının bozulmasının ardından çiçeği burnunda çift evliliklerini bitirme kararı aldı.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDULAR

İki genç, nikah memuru ve belediye hakkında suç duyurusunda bulundu. Ailesinin perişan olduğunu söyleyen damat "Ailem perişan. Evliliğimin bittiğine mi yansınlar, böyle bir hatayla karşılaştığımıza mı yansınlar" dedi.