51 yaşındaki Süleyman isimli bir kişinin 18 yaşından küçük kızları kandırıp alıkoyduğu öne sürüldü.

Metin Uca ve Barbaros Şansal neden gözaltına alındı? Metin Uca ve Barbaros Şansal neden gözaltına alındı?

'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına başvuran aile, 51 yaşındaki Süleyman isimli kişiyle 18 yaşından küçük kızlarının cinsel ilişkide bulunduğunu iddia etti.  Süleyman isimli kişi bu iddiaları kabul etmedi. Bunun üzerine Müge Anlı “Ben bu mesajları okumaya utanıyorum. Sırf Hilal için okumuyorum” dedi. Mesajlarda Hilal Baltacı, 18 yaşına girmeden önce otelde 51 yaşındaki Süleyman adlı kişiyle birlikte olduğunu yazmış. O kişinin kendisi olmadığını söyleyen Süleyman, canlı yayında gözaltına alındı.

“‘MANİTKEN ÜVEY ANNEN OLUYORUM’ NE DEMEK?”

Müge Anlı’da 51 yaşındaki ‘üfürükçü’ Süleyman adlı kişi ile 33 yaş küçük Hilal Baltacı’nın ilişkisi gündem oldu. Müge Anlı, Hilal Baltacı’nın Süleyman’la alakalı arkadaşlarına attığı mesajları stüdyoda okudu. Ardından Anlı, Hilal Baltacı’ya “‘Manitken üvey annen oluyorum’ ne demek?” diye sordu. Öte yandan Süleyman’ın, Hilal 17 yaşındayken “güzel bir gece geçirmek için otel rezervasyonu yaptığı” ortaya çıktı.

Hilal ise “Hayır. Hatırlamıyorum. Anlayamadım çok fazla. Tanıştığımızda zaten oğlu da vardı yanında. Annem beni götürdüğünde oğlu vardı. Öncesini ve sonrasını bilmediğim için…” şeklinde cevap verdi.

MESAJLARIN DEVAMI SORULDU

Müge Anlı mesajları okumaya devam etti. Anlı “Sen konuşuyorsun çocukla. Ondan sonra ‘Seninle aramızda çok yaş farkı yok biliyorsun. Babanla bir ilişkimiz var çok iyi gidiyor Allah’a şükürler olsun ki’ demişsin çocuğa. ‘Benden önceki eskileri senin üzerinde bir baskı yaratmaya çalışmış, az çok bilgim var. Seninle aramda çok yaş farkı yok biliyorsun. Senin ne yapmak istediğine asla karışmam, aksine yardımcı bile olurum.’ demişsin” diyerek mesajların devamını sordu.

Hilal ise “Arkadaş olmaya çalışmıştım oğluyla, evet. Biraz içine kapanık bir insandı” dedi. Müge Anlı mesajlardaki “Biz seninle arkadaş olalım, manitken üvey annen oluyorum ama” ifadesini tekrar sordu ve “Manita mı olmaya çalışmıştın?” diye sordu. Hilal ise “Hayır, oğluyla arkadaş olmaya çalışmıştım” cevabını verdi.

51 yaşındaki Süleyman isimli adam 18 yaşındaki Hilal Baltacı’yı kandırdığı ve evlenmek istediğini söylemişti. Dün yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Süleyman, Hilal’e evlenme teklifi etmiş ve Hilal de kabul etmişti.