Alman kulüp Eintracht Frankfurt ile Beşiktaş transfer konusunda anlaşsa da bonservis bedelinde henüz ortak payda da buluşamadığı öğrenildi.

Konyaspor'dan Fenerbahçe maçı için TFF'ye 'İstanbul' başvurusu Konyaspor'dan Fenerbahçe maçı için TFF'ye 'İstanbul' başvurusu

Alman kulüp Eintracht Frankfurt ile Beşiktaş arasındaki oyuncu krizi gitgide büyüyor. Rıdvan Yılmaz'ın Beşiktaş'tan Eintracht Frankfurt ile ödeme planında sorun yaşadıkları iddia edildi.

Beşiktaş sözleşmesi 2023’te bitecek olan 21 yaşındaki milli futbolcu Rıdvan Yılmaz için Alman kulübüyle el sıkışmıştı. Günler önce yapılan bu anlaşmaya rağmen henüz resmi imzalar atılmadı. İşin perde arkasında kulüpler arasında yaşanan ödeme krizinin olduğu belirlendi.

Başkanı Ahmet Nur Çebi önceki günlerde yaptığı açıklamada, “Ödeme konusunda aşamadığımız yerler var. Bunları toparlamaya çalışıyoruz. Rıdvan altyapıdan gelen bir futbolcumuz. 6,5 milyon Euro’yu bu çocuk bir şekilde kasamıza getiriyor. 4 artı 2,5 milyon Euro ve bir sonraki satıştan yüzde 20 pay olacak. Bonuslar yüzde 99 bize gelecek. En önemlisi Rıdvan gitmek istiyor. Taraftar bize güvensin. Biz yanlış hiçbir şey yapmıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.