Sakarya'nın Hendek ilçesinde babasını ve üvey annesini silahla öldüren kişi, omzundan vurduğu kardeşi tarafından kesici aletle yaralanması sonucu hayatını kaybetti.

İsrail'in Refah saldırılarını kınayan tezkere Meclis'te kabul edildi İsrail'in Refah saldırılarını kınayan tezkere Meclis'te kabul edildi

Akova Mahallesi'nde Mevlüt Çelik, babası Vahdettin ve üvey annesi Melek Çelik ile aile içinde mal varlığı sebebiyle tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Çelik, babasını ve üvey annesini silahla vurdu. 

BABA, ÜVEY ANNE VE OĞUL HAYATINI KAYBETTİ

Olayı öğrenen kardeş Selçuk Çelik de evin bulunduğu sitede karşılaştığı ağabeyiyle mal varlığı nedeniyle kavga etmeye başladı. Mevlüt Çelik, silahla omzundan vurduğu kardeşi tarafından, arbede sırasında kesici aletle yaralandı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrollerde, baba Vahdettin, üvey anne Melek ve oğul Mevlüt Çelik'in yaşamını yitirdiği belirlendi. Yaralı Selçuk Çelik ise hastaneye kaldırıldı. Olayın, kardeşler arasında ortak alınan 'araba' meselesi yüzünden çıktığı iddia edildi. 

Olay yeri incelemesinin ardından cenazeler, Hendek Devlet Hastanesi morguna götürüldü. Bu sırada Çelik ailesinin yakınları gözyaşı döktü.

Kaynak: Anadolu Ajansı