Gülseren Budayıcıoğlu' nun kitabından uyarlanan Yalı Çapkını dizisinden bomba haber geldi. Çok sevilen dizi bu sefer ne sürpriz yapacak?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamlarına damga vuruyor. Yayınlandığı günden itibaren sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Yalı Çapkını seyirci tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor.Ancak Yalı Çapkını dizisinden bomba bir haber geldi. İşte detaylar...

Yalı Çapkını dizisinine konuk olan sürpriz isim kim?

Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosuna yakışıklı oyuncu Hakan Aydın dahil oldu. Star TV ekranlarının en çok sevilen dizisi Yalı Çapkını'na oyuncu olarak geliyor.Oyuncu Hakan Aydın dizide Ferit'in karşısına Maho karakteriyle çıkacak.

Oyuncu Hakan Aydın tek celsede boşandı! - Son Dakika Magazin Haberleri

Arka Sokaklar'da beklenmedik ayrılık: İlk bölümden beri dizideydi... Arka Sokaklar'da beklenmedik ayrılık: İlk bölümden beri dizideydi...

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Diren Polatoğlulları, Buçe Buse Kahraman, Emre Altuğ, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Yalı Çapkını dizisine bir MAHO karakteri olarak geliyor. Dizinin 17. Bölüm'ünde Ferit yine başını belaya sokacak. Ferit’in karşısına Maho ( Hakan Aydın ) ve adamları çıkacak.