Gülseren Budayıcıoğlu' nun kitabından uyarlanan Yalı Çapkını dizisinden bomba haber geldi. Çok sevilen dizi bu sefer ne sürpriz yapacak?

Başrollerini Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in paylaştığı Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamlarına damga vuruyor. Yayınlandığı günden itibaren sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Yalı Çapkını seyirci tarafından büyük ilgiyle takip ediliyor.Ancak Yalı Çapkını dizisinden bomba bir haber geldi. İşte detaylar...

Oyuncu Mine Tugay, Yalı Çapkını dizisine konuk oyuncu olacak

Yalı Çapkını dizisinine konuk olan sürpriz isim kim?

Başarılı ve güzel oyuncu Mine Tugay, Star TV ekranlarının sevilen dizisi Yalı Çapkını'na konuk oyuncu olarak geliyor.Oyuncu Mine Tugay dizide Orhan Korhan'ın eski sevgilisi Defne rolünü oynayacak.

Kurtlar Vadisi dizisinden acı kayıp! Kurtlar Vadisi dizisinden acı kayıp!

Başrollerini Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Beril Pozam, Diren Polatoğlulları, Buçe Buse Kahraman, Emre Altuğ, Gözde Kansu ve Çetin Tekindor'un paylaştığı Yalı Çapkını dizisine bir konuk oyuncu geliyor.

Mine Tugay Orhan Korhan'ın eski sevgilisi rolünü oynayacak!

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, başarılı oyuncu Mine Tugay yılbaşı özel bölümüyle dikkat çeken Yalı Çapkını dizisine konuk oyuncu olarak geliyor. Başarılı oyuncu dizide Defne rolüne hayat verecek ve Defne , Orhan Korhan'ın eski sevgilisidir. Burcu Alptekin'in yönettiği diziyi Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden yola çıkarak Mehmet Barış Günger ve Erhan Tuncer yazmaktadır.