Zafer Partisi'ne üye olana cilt bakımı hediye! Ümit Özdağ'dan ilginç seçim kampanyasını sosyal medya hesabından paylaştı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı. Gaziosmanpaşa'da esnaf ziyareti gerçekleştiren Özdağ, güzellik salonu bulunan bir kadından Zafer Partisi'ne üye olan 10 kadın için ücretsiz cilt bakımı sözü aldı. Özdağ, " e-Devletten Zafer Partisi üyesi olduğunuzu gösterip, indirimli hizmet alabilirsiniz." dedi.

DİSK'in eski Genel Sekreteri Mehmet Karaca son yolculuğuna uğurlandı DİSK'in eski Genel Sekreteri Mehmet Karaca son yolculuğuna uğurlandı

Sığınmacı karşıtı siyaset yürüten Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından ilginç bir paylaşım yaptı. Ümit Özdağ, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "İstanbul Gaziosmanpaşa'da harika bir güzellik salonu açan Dilek Hanım, Zafer Partisi'ne üye olan 10 kadın için ücretsiz cilt bakımı ve Zafer Partisi üyesi kadınlara sürpriz indirimler yapacağının sözünü verdi. e-Devletten Zafer Partisi üyesi olduğunuzu gösterip, indirimli hizmet alabilirsiniz."