Bir TikTok kullanıcısının, çatıdaki kediyi aşağı attığı bir videoyu yayınlamasının ardından Haluk Levent, videodaki adamı bulan kişiye para ödülü vereceğini açıkladı.

Yeşilçam'ın cilveli sarışını Lale Belkis'in son hali görenleri şaşkına çevirdi Yeşilçam'ın cilveli sarışını Lale Belkis'in son hali görenleri şaşkına çevirdi

Sanatçı kimliğinin yanı sıra kurucusu olduğu Ahbap derneğiyle ve yaptığı yardımlarla tanınan, sosyal medyanın Haluk abisi Haluk Levent, bir TikTok kullanıcısının, çatıdaki kediyi aşağı attığı bir videoyu yayınlamasına sessiz kalamadı. 

"VİDEODAKİ KİŞİYİ ŞİKAYET EDENE 25 BİN TL ÖDÜL"

Sosyal medyada yayılan bir videoda adam, çatıdaki kediyi yere fırlatıyor. Yayılan görüntülerin ardından bir hayırsever takipçisinin kendisinden kişinin bulunması için yardım istediğini söyleyen Haluk Levent, konulan para ödülünü de açıkladı. Twitter hesabından paylaşım yapan Levent, "Bir hayırseverimiz aradı. Bu videoyu gönderdi. Bu kişiyi bilen arkadaş en yakın polis karakoluna başvurabilir mi? Başvurusu doğru olan arkadaşa hayırseverimiz 25 bin TL ödül vereceğini açıkladı. Şikayet dilekçesini bu tweetin altına yazmanız yeterli. Bizler size ulaşacağız" açıklamasında bulundu.

Vicdansız adam, kediyi çatıdan aşağı attı! Haluk Levent, para ödülü koyarak yardım istedi