Afganistan'dan Türkiye'ye yerleşen bir mülteci eşini ve çocuğunu balkondan atarak öldürdü. İşte kan donduran olayın detayları...

Aksaray'da yaşanan olayda Afganistan'dan gelerek kente yerleşen bir kişi eşini bıçakla öldürdükten sonra, 4 ve 3 yaşlarındaki iki çocuğunu da balkondan atarak öldürdü. Cinayetin; kurbanların ve katilin misafir olarak geldiği evde işlendiği öğrenildi.

Dere Mahallesi Belediye Caddesi'ndeki evlerinde M.H.S (35), eşi Gol Bibi S'yi (26) vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladı

ÇOCUKLARINI BALKONDAN ATTI

Çocukları Meryem S. (4) ve Merveh S'yi (3) evin balkonundan atan M.H.S, daha sonra balkondan atladı. 112 Acil Servis ekiplerince Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan yaralılardan anne ve iki çocuğu hayatını kaybetti. Babanın da hayati tehlikesinin olduğu öğrenildi.

MİSAFİRLİĞE GELMİŞLER

Mahallede kahvehane işleten Mustafa Kargın, sabah saatlerinde dükkanı açmaya geldiğinde baba ve iki çocuğunu beton zeminde yaralı gördüğünü belirterek, "Çocukları atmış, sonra kendi de atlamış. Yaralıları gördüm, üçü de yatıyordu, yaşıyorlardı. Sonra ambulans geldi, götürdü. Bu eve misafir olarak gelmiş. Dün gece yatmaya gelmişler. Burada oturmuyorlar. Burada akrabaları varmış, bir geceliğine yatmaya gelmişler." dedi.

Ahşap fabrikasında patlama: 2 işçi yaralı Ahşap fabrikasında patlama: 2 işçi yaralı

Afgan mülteci karısını bıçakla, iki çocuğunu balkondan atarak katletti