Avatar Atakan ile Adem Kılıçcı arasındaki kavga gündeme damga vurdu.

Tv8 ekranlarına gelen Survivor All Star'da bu hafta elenen isim Evrim oldu.  Hayallerine veda eden Evrim, "Çok güzel beş ay geçirdim, iyi ki buraya geldim. Elimden geleni yaptım. Ben buradaki kitabımı kapattım, burada yaşananlar burada kaldı ve ülkeme döneceğim. Elimden geleni yaptım, aslında bana oy atanların sayesinde ben bu kadar kaldım" şeklinde konuştu.

Adem Kılıçcı-Çağan Atakan Arslan tartışması, elemenin önüne geçti. Atakan, "Gayet ciddi bir konsey oldu. Ünlüler takımının konseyiydi ama bizimle de fazlasıyla bağlantılıydı. Adem'in 'Şaka yaptım' diyerek başladığı hikaye bambaşka yerlere gitti" dedi.

Adem ile karşı karşıya gelen bir diğer isim Hikmet Tuğsuz ise "Oyunun sonundaki ortak engele ne kadar gücüm varsa vererek geldim. Sürünmelerde dizim bükülmüyor ve yorgundum. 2-3 saniye soluklamak istedim, ortak engellerde hepimiz bunu yapıyoruz. Beklerken arkamdan art arda tekmelerr hissettim ve 'Yeter Adem' dedim. Ayağımla bir hamle yaptım" açıklamasını yaptı.

"TARTIŞMANIN FİTİLİ ATEŞLENDİ"

Adada röportaj veren Avatar Atakan, "Adem bu olayı yaptıktan sonra 'Önce Hikmet bana omuz vurdu, kaldıramadım, parkurun dışına çıktım. Gelirken de o anki adrenalinle bir şey yapma ihtiyacı duydum ve refleks olarak kalçana dokundum' demiş olsaydı, biz de 'Kardeşim bir daha böyle hatalar, böyle şakalar yapma. Biz bunu kaldırabilecek insanlar değiliz' gibi bir şey söylerdik. Yaptığının yanlış olduğunu hiçbir şekilde anlamak istemedi. Söylediler, söylediler ama anlamadı. 'Bin nasihatten bir musibet yeğdir' diye bir söz var. Atalarımız boşuna söylememiş. Söylüyorsun söylüyorsun anlamıyor" sözleriyle, kendi penceresinden tartışmanın fitini ateşleyen olayı anlattı.

Atakan, Adem Kılıçcı hakkında şu ifadeleri kullandı: 

Arka Sokaklar dizisinin eski oyuncusunun büyük pişmanlığı ne? Arka Sokaklar dizisinin eski oyuncusunun büyük pişmanlığı ne?

Adem'le oynadığımız oyunda aynı şekilde ona dokundum. Çıktım sayımı aldım, aradan 1-2 dakika geçti. Yanıma geldi, 'Bana neden vuruyorsun? Ben sana bir vurursam görürsün' dedi. Güzel kardeşim şaka yapmıştın, gülüyordun, senin için normaldi bu hareket. Kendine yapıldığı zaman mı bir sıkıntı oluştu? Kendine yapılmasını isyemediğin hareketi başkasına yapmayacaksın. Konfüçyüs boşuna söylememiş bunu. Adem'in söylemiş olduğu yanlış bir söz var; ben sana vurursam görürsün. Güzel kardeşim ben bu atarları, bu rüzgarları çok gördüm. Sen burada kalkıp, bana vurabilecek bir delikanlı değilsin.