Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Endonezya’nın Bali'de düzenlenen G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları toplantısı için paylaşım yaptı.

Altını olanlar bu haberi dikkate alsın! İslam Memiş altın tahminini güncelledi Altını olanlar bu haberi dikkate alsın! İslam Memiş altın tahminini güncelledi

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları toplantısına katılım sağladı.

Nureddin Nebati, Twitter hesabından toplantıya ilişkin, "Endonezya’nın Bali şehrinde düzenlenen G20 Maliye Bakanları ve Merkez Bankası Başkanları toplantısının ilk ayağında 'Küresel Ekonomi' başlıklı oturuma katılarak G20 ülkelerindeki mevkidaşlarımız ile bir araya geldik. Küresel seviyede tedarik zincirindeki aksamalar, enerji ve gıda fiyatları, tarımsal üretimi zorlayan iklim değişikliğinin olumsuz etkileri gibi risklerin altını çizerek kalıcı ve sürekli çözümler üzerinde çalışmanın önemini vurguladık" paylaşımında bulundu. 

G20'de Birleşik Arap Emirlikleri Mali İşlerden Sorumlu Devlet Bakanı Sayın Mohamed Hadi Ahmed Al Hussaini ile de görüşme gerçekleştirdi.