Cumhurbaşkanı Erdoğan Rusya dönüşü uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, KPSS konusuna ilişkin açıklama yaptı.

Böyle talihsizlik görülmedi! Nehir'den aniden çıkan timsah, yakaladığı adamı yuttu! Böyle talihsizlik görülmedi! Nehir'den aniden çıkan timsah, yakaladığı adamı yuttu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, günü birlik Soçi ziyareti dönüşü uçakta gazetecilere açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Sınavı iptal edilenlerden ücret talebi kesinlikle olmayacak. ÖSYM, bundan sonraki süreçte şaibeleri ortadan kaldırarak yoluna devam edecek" dedi. 

"UKRAYNA'DAKİ SAVAŞIN KAZANANI OLMAYACAK"

Ukrayna’daki savaşın kazananı olmayacağını başından beri vurguluyorum. Sahadaki sıkıntılara rağmen, krizin müzakere masasında çözüleceğine olan güçlü inancımı da koruyorum. Sayın Putin’e, Sayın Zelenski’yle görüşmesine ev sahipliği yapabileceğimizi bir kez daha hatırlattım. Karadeniz’den komşumuz Rusya’yla diyaloğumuzu, bölgesel ve küresel barışa katkı sunmak maksadıyla her alanda ilerletmeye devam edeceğiz.

Soçi’deki görüşmelerimizin, Türkiye ve Rusya başta olmak üzere, bölgemiz için hayırlara vesile olmasını Allah’tan diliyorum.