Yemek videolarıyla ünlenen sosyal medya fenomeni CZN Burak, babasının kendisini dolandırdığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunduktan sonra zorlu bir döneme girmişti. Babasıyla olan ilişkisini sonlandıran fenomen, tek başına bir restoran açma sürecinde yaşadığı zorluklarla gündemdeydi. Tam da bu dönemde CZN Burak, hastaneyle ilgili bir paylaşımda bulundu.

Düğün Dernek 2'de kimler yer alıyor? Düğün Dernek 2'de kimler yer alıyor?

İstanbul'da CZN Burak olarak bilinen ünlü fenomen Muhammed Burak Özdemir ile babası İsmail Özdemir arasındaki gerilim gündemde büyük yer tutmuştu. Bu gerilimin ardından yeni bir restoran açma sürecine giren fenomenin zayıfladığı gözlerden kaçmamıştı. CZN Burak, son olarak hastane odasından yaptığı paylaşım ile hayranlarını endişelendirdi.

Safra kesesi rahatsızlığıyla mücadele ettiğini açıklayan CZN Burak, son paylaşımıyla hayranlarını endişelendirdi. Zor günler yaşayan fenomen, bu durumu "nazar" olarak yorumlayarak Instagram hesabından açıklamada bulundu. Fotoğrafını yayınlayan Özdemir, paylaşımına 'Nazar. Çok şükür iyiyim biraz Safra Kesesinden rahatsızlığım vardı' notunu düştü.

Yemek videolarıyla ünlenen sosyal medya fenomeni CZN Burak, babası tarafından dolandırıldığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu. Ünlü fenomenin babası İsmail Özdemir ise bu iddiaların ardından yaptığı açıklamada, oğlu için "Annesinin genlerini almış" sözleriyle gündeme damgasını vurmuştu.