Konserinde getirilen şampanyayı beğenmeyerek garsonun başından aşağı dökerek gündem olan şarkıcı Demet Akalın, bunu garsonun istediğini öne sürdü. Akalın, "Mekana gelen gurbetçiler garsonların kafasına dökmemiz için şampanya gönderiyor. 10 yıldır olan bir şey, şimdi mi battı?" ifadelerini kullandı.

Demet Akalın, önceki akşam çıktığı mekanda garsonun getirdiği içkiyi beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı döktü. Yaptığı hareketten sonra garsona "Resmen elma suyu vermişsin bana" dedi.

Özgür Demirtaş'tan faiz kararına çok kısa yorum! Özgür Demirtaş'tan faiz kararına çok kısa yorum!

Şimdi Duyduk'a konu hakkında konuşan Demet Akalın, içki dökme olayıyla ilgili olarak "Ben şampanya paralarını diğer solistler gibi cebe değil, çalışanlara bırakıyorum. O gece de personel şefinin kendisi 'dök, dök' diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşteriler de şampanyaları garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor zaten." dedi.

İçki dökme olayının yıllardır yapıldığını belirten Akalın, şu ifadeleri kullandı:

"10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı birilerine? Aman zaten takmıyorum artık böyle şeyleri. Zamanında orkestrama para takılmasını yasaklamıştım ama pandemiden sonra deli gibi taktırıyorum.

Özellikle de euro takın diyorum. Tahmin edersin ki, ben bazı türkücüler gibi böyle kazançları kendi cebime değil, çalışanlara bırakıyorum. Benim kalbimi bilenler, bana yeter."