İngiltere'de yaşayan Jono Lancaster adlı adamın doğduğundan beri yaşadıkları duyanların yüreklerini sızlattı.

İngiltere'de yaşayan Jono Lancaster isimli gencin anlatıklarına göre göre ailesi, doğumhanede yüzünü gördükten sonra onu terk etmeye karar verdi. 

Ailesinin onu terk etmesinin nedeni ise genç adamın suratının, dünyaya gelen diğer insanlardan çok farklı olmasıydı. Elmacık kemikleri olmayan Jono Lancaster'in çenesi de gelişmemişti.Treacher Collins Sendromu denilen bir sendrom ile dünyaya gelen Jono Lancaster, yaşadığı zorluklara rağmen bugünlere gelmeye başardı.

Doğumhanedeki bebeğin yüzünü gören aile, acil olarak hastaneyi terk etti

60 yaşındaki kargocudan şoke eden taciz: Zorla öpmeye çalıştı! 60 yaşındaki kargocudan şoke eden taciz: Zorla öpmeye çalıştı!

Jono Lancaster'ın şu anda yaptıkları da birçok insan tarafından takdir ediliyor. Kendisi gibi olan insanlara destek veren bir hayır kurumu işleten genç adam, hikayesiyle de zor durumdaki insanlara ilham oluyor.

"AİLEMİN BENİ TERK ETMESİNE BAŞKA KILIFLAR UYDURDUM"

Doğumhanedeki bebeğin yüzünü gören aile, acil olarak hastaneyi terk etti

Jono Lancaster, bugüne kadar yaşadığı sorunlarla nasıl başa çıktığına ilişkin de bilgi verdi. Jono sürekli ailesinin kendisini terk etme nedenine ilişkin başka hikayeler uydurduğunu ve yüzü için terk edildiğine inanmak istemediğini aktardı.