Geçtiğimiz hafta Umuda Koşanlar Derneği'nin kurucusu eski oyuncu Gamze Özçelik, meslektaşı oyuncu Reshad Strik ile dünyaevine girmişti. Düğün sonrası balayı yerine Tanzanya'ya giden ve ihtiyaç sahiplerine yardım götüren ünlü çiftten ilk kare geldi! 

Öte yandan çiftin, Kurban Bayramı'nı bölgede geçireceği öğrenildi.

"YENİ BİR BAŞLANGIÇ İÇİN ELHAMDÜLİLLAH"

Yakın arkadaşlarının ve aile bireylerinin katılımıyla sade bir tören ile Gamze Özçelik ile evlenen Reshad Strik, düğün sonrası paylaşımında sevincini şu ifadelerle dile getirmişti:

"İki yıldan fazla süren yalnızlığın ardından yeni bir başlangıç ​​için Elhamdülillah. Seni seviyorum ve inşallah ailemizle çok iyi anlaşacağımız bir hayatımız olacak. İnşallah cennette de biz beraber olacağız. Şimdi birlikte umuda koşma zamanı." 

Öte yandan, Gamze Özçelik Strik ise eşinin o paylaşımına şu yorumda bulunmuştu:

Dünya Güzellerim Tatilde programından ayrılan Bülent Ersoy'dan şok açıklama Dünya Güzellerim Tatilde programından ayrılan Bülent Ersoy'dan şok açıklama

"İnşallah... Şimdi birlikte yollara düşme zamanı." 

FİDAN DİKTİLER

Balayı yerine Tanzanya'da ihtiyaç sahiplerine yardım götürmeyi tercih eden Özçelik ve Strik çifti, Kurban Bayramı'nı Tanzanya'da geçirmeye karar vererek, Hz. Hatice Külliyesi'ne fidan dikti.

Özçelik, söz konusu paylaşımında eşini etiketleyerek kırmızı kalp koydu.

Kaynak: Habertürk