Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Nisan Ayı Olağan Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'da yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı Galatasaray'da yönetim kurulunun görev dağılımı yapıldı

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, kulübün Nisan Ayı Olağan Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu. Özbek, Divan Kurulu'nda "Galatasaray son aşamaya geldi." sözleriyle müjdeyi verdi.

Özbek'in açıklamalarından öne çıkanlar ise şöyle:

'GEREKEN CEVABI SAHADA VERECEĞİZ'

''Bizi saha dışına çıkmak istiyorlar. Biz bu oyunlara gelmeyeceğiz. Saha dışına çıkmayacağız.

Pis bir oynanmaya devam ediliyor. Biz bu oyunun içine girmeyeceğiz. Gereken cevabı bu oyunları kurgulayanlara gereken cevabı sahada vereceğiz. ''

"GALATASARAY SON AŞAMAYA GELDİ"

Galatasaray'ın Bankalar Birliği anlaşmasından çıkması adına son aşamaya geldiğini belirten Dursun Özbek, "Bugün mutlulukla ifade etmek isterim ki; Galatasaray, Bankalar Birliği'nden çıkma konusunda son aşamaya geldi. Yeni yönetimin, Bankalar Birliği borcundan kurtulmuş bir şekilde göreve başlamasını sağlayacağız!" ifadelerini kullandı.

RAKİPLER HAYAL EDEMEZ

"Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluğu almak, şampiyon olmak bizi çok gururlandırdı. 7 Nisan'da Süper Kupa'yı kazanarak bu gururu perçinledik. Bu kupayla, tarihimizde 60. kupaya ulaşarak birçok rakibimizin hayal dahi edemeyeceği bir rakama ulaştık. Bu büyük gururda emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum."

SEVGİYİ ANLATMAK MÜMKÜN DEĞİL

"Süper Kupa maçının Urfa'da oynanmasına karar verilmişti. Ben de maçtan 1-2 gün önce Urfa'ya gittim. 1-2 günü orada, bölgede geçirdim. Üzerine basara söylüyorum, Galatasaray sevgisini kelimelerle anlatmak mümkün değil. Bize olan inanılmaz sevgi için bölge halkına özel bir teşekkür gönderiyorum."

PİS OYUNLAR DEVAM EDİYOR

"Futbol takımımız şampiyonluk hedefine doğru emin adımlarla, rekorlar kırarak gidiyor. Onların mücadelesi, bizim şampiyonluğa olan inancımızı pekiştiriyor. Kimse merak etmesin, Galatasaray gibi birlikte mücadele edip şampiyon olacağız. Tüm taraftarımızı, bizi sahaya dışına çekmek isteyenlerin oyunlarına karşı sakin olmaya davet ediyorum. Pis bir oyun oynamaya devam ediyorlar. Biz bu oyunun parçası olmayacağız. Sahanın içinde gereken cevabı fazlasıyla vereceğiz"

Editör: Ali Çetin