Emeklilikte Yaşa Takılanlar Federasyonu olağanüstü genel kurulunda Bolu, Düzce ve Sakarya EYT Derneği, federasyondan ihraç edildi.

Öz Finans-İş Genel Başkanı Ahmet Eroğlu: "Gelir vergisi tarifeleri acilen değiştirilmeli" Öz Finans-İş Genel Başkanı Ahmet Eroğlu: "Gelir vergisi tarifeleri acilen değiştirilmeli"

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Federasyonu’nun olağanüstü genel kurulunda yapılan oylamada Bolu, Düzce ve Sakarya EYT Derneği, federasyondan ihraç edildi. İstanbul Maltepe Türkan Saylan Merkezi’nde gerçekleştirilen kongrede tüzük yenilenirken yeni yönetim de belirlendi

ÖZÜPAK'TAN AĞIR İFADELER

Ayrıca genel kurulda bir süredir federasyondan ayrı çalışmalarına devam eden Bolu, Düzce ve Sakarya EYT Derneği oy birliği ile ihraç edildi. Olağanüstü genel kurul toplantısında federasyonun mevcut başkanı oy çokluğuyla yeniden Gönül Boran Özüpak oldu. Bolu, Düzce ve Sakarya EYT Derneği Başkanı Mehmet Ali Çelik için ağır sözler sarf eden Özüpak, “Onuruyla yol yürüyen ve namuslu bir hak arayışında federasyonumuzun haberi olmadan EYT mağdurlarına yalan söyleyerek görüşmeler yapıp ben muhafazakar yapının lideri olacağım diyerek bölmek için çaba içine girenleri federasyonumuzdan atıyoruz. Onurun varsa istifa edersin" dedi.