Fox TV'den 2020'nin sonuna doğru ayrılan gazeteci ve haber sunucusu Fatih Portakal hakkında tekrar ekranlara döneceği yönünde iddialar ortaya atılmıştı.

Fatih Portakal, iddialar sonrası açıklamada bulunarak duruma resmiyet kazandırdı. Peki Fatih Portakal hangi televizyon kanalında haber sunacak?

Queen'in gitaristi Brian May, "Sir" unvanı aldı Queen'in gitaristi Brian May, "Sir" unvanı aldı

FATİH PORTAKAL HANGİ KANALDA?

İşte Portakal'ın konu hakkındaki açıklaması:

"Bir de benden duyun istedim, evet Sözcü TV ile anlaştık. 20 Mart akşamı ana haberde sizlerle birlikte olacağız. Bir kez daha İstanbul yapmakta fayda var belki, bilmiyorum. Güzel olacak diye düşünüyorum.

Ana haberle karşınızda olacağım akşam saatlerinde. Tabii her zamanki gibi bültenimizi yapacağız, Türkiye'nin haberlerini paylaşacağız. En önemlisi de konuşacağız, konuşturan ve konuşacağımız bir bülten olacak. Umarım güzel olacak, güzel de bir yol olacak diye düşünüyorum. 20 Mart akşamı kimselere randevu vermeyin, Sözcü TV'de ana haberde birlikte olalım."

SÖZCÜ TV'DE HIZLI DEĞİŞİM

Yayın hayatına yeni başlayan Sözcü TV'de Yılmaz Özdil'in genel müdürlükten istifası sonrası haber sunucusu Korcan Karar da istifa etmiş, Özdil'in televizyon istifasına gazetedeki istifası da eklenince Sözcü TV'de neler oluyor? sorusu ortaya çıkmıştı.