Feci kazada trenin yaklaşık 600 metre sürüklediği araçta sıkışan genç, olay yerinde hayatını kaybetti.

Manisa'da 26 yaşındaki genç sürücü Şükrü Sever'e yolcu treni çarptı. Genç olay yerinde hayatını kaybetti.

Saat 11.00 sıralarında Şehzadeler ilçesi Çakalazmağı mevkiinde bulunan kontrolsüz hemzemin geçitte meydana gelen kazada Ankara-İzmir seferini yapan yolcu treni, hemzemin geçide kontrolsüz giren Şükrü Sever'in kullandığı hafif ticari araca çarptı. Tren, çarptığı aracıyaklaşık 600 metre sürükledi. Aracın sürücüsü Sever, hayatını kaybetti.

feci-olum

Kaza sonrası olay yerine jandarma, polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sever'in cansız bedeni, savcının incelemesinin ardından Manisa Merkezefendi Devlet Hastanesi'ne gönderildiç Bir fabrikada ziraat mühendisi olan Şükrü Sever'in işletme için kaliteli biber aramaya Manisa'da tarlaları dolaşmak için yola çıktığı belirtildi.

Bağcılar'daki cinayete yayın yasağı getirildi Bağcılar'daki cinayete yayın yasağı getirildi

Araca çarpan trende bulunan yolcu Kadir Çelik, "İlk anda bir şey hissetmedik. Tren durduktan sonra biri, içeride hemşire, doktor var mı diye bağırdı. Bir hemşire çıktı, götürdüler. Ben yolculardan birinin hasta ya da kalp krizi geçirdiğini düşündüm. Trenden indiğimizde kazayı fark ettik. Neredeyse 1 kilometre kadar sürüklemiş. Araçta ne motor kalmış ne bir şey. Adam içerisinde ölü dediler" dedi.