Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı 73.bölüm fragmanıyla büyük merak uyandırdı.

Geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran ve büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Gönül Dağı dizisi yeni sezona tam gaz başladı. Önemli isimlerin diziden ayrılmasıyla üzülen dizinin hayranları yeni sezonuyla heyecanlandı. 

Gönül Dağı'nın son bölümünde; Kaya Ailesi ile Zeki'nin ailesi karşı karşıya gelmiş, Atölyeleri dağılan amcaoğullarının işi de zora girmişti. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında ise Veysel'i hapisten kurtarmak için gerçek katil bulunmaya çalışılır. Veysel hapisten kurtulabilecek midir?

Başrollerinde Berk Atan, Semih Ertürk, Ecem Özkaya ve Ferdi Sancar'ın yer aldığı dizinin 73.bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı.

Survivor Nisa ve Ogeday neden ayrıldı? Survivor Nisa ve Ogeday neden ayrıldı?

Her cumartesi akşamı ekranlara gelen ve başrollerinde Berk Atan, Hazal Çağlar, Cihat Süvarioğlu gibi isimlerin yer aldığı diziye son olarak Aylin rolüyle Berfin Kıymaz dahil olmuştu.

Gönül Dağı'nda Günşıl karakterine can veren Gülhan Tekin, Selami Ferses'in karısı Keriman karakterini canlandıran Çiğdem Aygün ve Zeki Durmaz karakteri diziden ayrıldı.