Alman Haberleri

alman haberleri ve güncel alman gelişmeleri, alman ile ilgili tüm video, alman fotoğrafları ve alman haberleri İşçi Haber sitemizde


Gündem

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Almanya Federal İçişleri ve Yurt Bakanı Nancy Faeser ile bir araya geldi.

Otomobil

Türkiye'de uzun yıllar yüksek satış sayılarına sahip olan Alman otomotiv markalarının pazar payı ocak-nisan döneminde yüzde 16,81'e geriledi.

Dünya

Sosyal medyadan yayımlanan görüntüye göre, çoğu gençlerden oluşan bir grup, "Almanya Almanlarındır, yabancılar dışarı" sloganları attı. Bir kişinin de Hitler...

Spor

Real Madrid'de forma giyen Alman futbolcu Toni Kroos, Avrupa Futbol Şampiyonası'nın (EURO 2024) ardından profesyonel futbol kariyerini sonlandıracak.

Dünya

Alman siyasetçi Martin Neumaier'in umumi bir tuvalette tuvalet fırçası ve klozet yalarken çekilmiş görüntüleri ortaya çıktı.

Dünya

Alman hava yolu şirketi Lufthansa, İran'ın başkenti Tahran ve Lübnan'ın başkenti Beyrut'a uçuşlarının 30 Nisan'a kadar iptal edildiğini açıkladı.

Dünya

Almanya'da, yabancı gizli servis ajanı oldukları suçlamasıyla Alman ve Rus vatandaşlıkları bulunan 2 kişinin tutuklandığı belirtildi.

Ekonomi

Alman ilaç ve kimya şirketi Bayer’in ABD'de tartışmalı ot öldürücü glifosat nedeniyle dört davacıya 1,56 milyar dolar ödemesine hükmedildi.

Ekonomi

Nurol Teknoloji, Alman seramik ham madde üreticisi Industriekeramik Hochrhein'ın çoğunluk hissesini satın alarak ileri teknik seramik teknolojileri alanında önemli bir...

İş-İlanı

Alman hükümeti, en az 55 bin lira maaşla, birçok farklı sektörde çalışacak 2 milyona yakın işçi alımı yapacağını duyurdu.

Spor

Beşiktaş'ın altyapısında yetişen Rıdvan Yılmaz Alman Ekip Eintracaht Frankfurt ile anlaştı.

Gündem

Uluslararası haber ajansı reuters'ın editörü Fransız Macron, Alman Scholz ve İtalyan Draghi Ukrayna yolunda dedi.

Reklam Bloğu
//