Azerbaycan Haberleri

azerbaycan haberleri ve güncel azerbaycan gelişmeleri, azerbaycan ile ilgili tüm video, azerbaycan fotoğrafları ve azerbaycan haberleri İşçi Haber sitemizde


Gündem

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, 15 Temmuz dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hitaben bir mektup gönderdi.

Dünya

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’den, A Milli Futbol Takımımıza Hollanda maçı öncesinde destek geldi.

Genel

Azerbaycan-Türkiye ve Türkiye-Ermenistan ilişkilerinin müzakere edildiği bildirildi.

Dünya

İlham Aliyev, Ermenistan'la barış anlaşmasının temel şartının Azerbaycan'a karşı toprak iddiaları içeren Ermenistan anayasasının değiştirilmesi olduğunu söyleyerek, bu gerçekleşmeden anlaşmayı...

Dünya

Kardeş ülke Azerbaycan, 1 Eylül'de erken seçime gitme kararı aldı.

Dünya

Azerbaycan'ın Cebrayıl ilinde bir mayın temizleme uzmanının mühimat patlaması sonucu yaşamını yitirdiği, bazı çalışanların yaralandığı bildirildi.

Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Can Azerbaycan'ın 15 Haziran Milli Kurtuluş Günü'nü en kalbi duygularımla tebrik ediyor, Azerbaycanlı tüm kardeşlerime selam ve muhabbetlerimi...

Gündem

Azerbaycan'ın Milli Kurtuluş Günü kapsamında paylaşımda bulunan TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, açıklamasında "sarsılmaz bir dostlukla" ifadesine yer verdi.

Dünya

Ermenistan askerleri, Nahçıvan'daki Azerbaycan mevzilerine ateş açtı.

Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azeri mevkidaşı Aliyev'i Ankara Esenboğa Havalimanı'nda karşıladı.

Politika

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Bakü'de Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile bir araya geldi. Aliyev, tüm TÜRKPA üyesi ülkelerin meclis başkanlarıyla görüştü.

Politika

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Azerbaycan'ın eski Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'in kabri ile Türk ve Azerbaycan şehitliklerini ziyaret etti.

Reklam Bloğu
//