Helikopter Haberleri

helikopter haberleri ve güncel helikopter gelişmeleri, helikopter ile ilgili tüm video, helikopter fotoğrafları ve helikopter haberleri İşçi Haber sitemizde


Gündem

Türk Silahlı Kuvvetlerinde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra emekli olan pilotlar, İzmir'de konuşlu ambulans helikopterde hayat kurtarmak için mesailerini sürdürüyor.

Dünya

İran Cumhurbaşkanlığı Ofisi Başkanı İsmaili, Reisi’nin helikopter kazasında yaşananları anlattı. İsmaili, "Koşullar son derece normal ve sıradandı ve zor bir...

Dünya

Birkaç gün önce düşen helikopterde 9 kişiyle birlikte can veren İran Cumhurbaşkanı Reisi'ye, Tebrizliler bugün son kez veda ediyor.

Dünya

Beyaz Saray, İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi'nin helikopter kazasında hayatını kaybetmesinde "ABD yaptırımlarının sorumlu olduğu" yönündeki suçlamaların asılsız olduğunu belirtti.

Dünya

İran Cumhurbaşkanı Reisi’yi taşıyan ABD menşeli helikopterin en az 30 senelik olduğu ve ABD’nin ambargoları nedeniyle İran’ın bakım ve yedek...

Gündem

İran Cumhurbaşkanı Reisi'nin bulunduğu helikopter enkazının yerini tespit eden Akıncı İHA, döndükten sonra gökyüzünde ay yıldız rotası çizdi.

Dünya

İran resmi haber ajansı IRNA'nın aktardığına göre göre İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi helikopter kazasında yaşamını yitirdi.

Dünya

Kenya'da meydana gelen helikopter kazasında Genelkurmay Başkanı Francis Ogolla ve 10 askeri personelin hayatını kaybettiği duyuruldu.

Gündem

Kırgız pilot İzmir'in Menderes ilçesinde orman yangınına müdahale için Tahtalı Barajı'ndan su almaya çalışırken düşen helikopterden atlayarak kurtuldu.

Yaşam

Afyonkarahisar’da 5 yıldızlı termal oteller bölgesinde iki kişilik özel helikopter iniş yaptığı sırada ağaçlara takılarak düştü. Olay yerine sevk edilen...

Dünya

ABD ordusuna ait 2 helikopterin Alaska'da eğitim uçuşundan dönerken çarpışması sonucu 3 asker hayatını kaybetti, bir asker yaralandı.

Dünya

Japonya ordusuna ait askeri helikopter taşıdığı 10 askerle birlikte Okinawa eyaleti yakınlarında denize düştü.

Reklam Bloğu
//