Şimdi size 'yalnızca filmlerde yaşanır' diyeceğiniz cinsten bir olay anlatacağım. İsmini açıklamayan hamile bir kadın önce sezaryen ameliyatına alındı. Ancak bebeğin henüz yaşamını idame ettirecek kadar olgunlaşmadığını belirten doktor doğuma son vererek annenin karnını kapattı.

Karimganj Sivil Hastanesi'nde kıdemli doktor Dr. AK Biswas tarafından gerçekleştirildi. Ancak iddialara göre doktor, operasyonu kadının normal doğum tarihinden 3 ay önce yaptı. Dr. Biswas polise verdiği ifadesinde, ailenin ameliyatı istediğini ancak nedenini kendisine açıklamadıklarını söyledi.

"DURUMU GÖRÜNCE BİTİRDİM"

Aile üyelerinin ameliyata devam etmesini istemesine rağmen fetüsün durumunu görünce operasyonu bitirdiğini dile getiren Dr. Biswas, "Beklenen tarihin Aralık ayında olduğunu biliyordum ama karmaşık vakalarda erken ameliyatlar yapıyoruz. Ağrı şiddetliydi ve aile üyeleri ameliyata devam etmemi istedi. Aile istediği için yaptım. Ameliyat sırasında fetüsün olgunlaşmamış olduğunu fark ettim ve tekrar diktim." dedi.

Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünde flaş gelişme: Oğlu, Kılıçdaroğlu'na o dosyayı verdi Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünde flaş gelişme: Oğlu, Kılıçdaroğlu'na o dosyayı verdi