iPhone ailesinin yeni üyesi iPhone 14 serisi satışa sunuldu. Yeni telefona kavuşmak isteyen kullanıcılar gece boyu sıra bekledi.

Bakan Varank: Bir de Kılıçdaroğlu'na teşekkür ediyorlar, vallahi pes! Bakan Varank: Bir de Kılıçdaroğlu'na teşekkür ediyorlar, vallahi pes!

Apple’ın 7 Eylül’de iPhone 14'ü düzenlediği lansman ile tanıtmıştı. Büyük beğeni toplayan telefonu satın almak için gün sayan kullanıcılar, Apple'nin önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Tanıtımın ardından iPhone 14 serisinin ilk modelleri Türkiye’de satışa sunuldu. iPhone 14, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max, geçtiğimiz cuma günü başlayan ön sipariş süreci sonucunda bugün satışı gerçekleştirildi.

Gece Yarısı Geldiler

Satışların başlaması Apple severleri heyecanlandırdı. Pek çok vatandaş iPhone satış noktalarının önünde uzun kuyruk oluşturdu.

ıphone-kuyruk

AppleTürkiye, yoğun talep üzerine basın bülteni yayınladı. Üretici firma, konuyla ilgili olarak yayınladığı basın bülteninde, bu sabah Apple Bağdat Caddesi mağazasına, iPhone 14 ailesiyle tanışmak isteyen müşterilerin yoğun ilgi gösterdiğini belirtti. AppleTürkiye, Kimi kullanıcıların gece yarısı, kimi kullanıcıların ise sabahın erken saatlerinde yeni iPhone serisi çin sıraya girdiğini de ifade etti.