Dolar kurundaki hareketlilik piyasayı etkilemeye devam ediyor. Gram altın haftanın ikinci günü 990 TL'ye kadar çıktı. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş ise altın alımı yapacakları uyardı.

Haftanın ikinci gününde altın fiyatları vatandaşın gündemin yer alıyor. Altın alacak kişiler için kritik bir dönemde olduğunu belirten Memiş, altın alım yapılmasının riskli olacağını söyledi. 

GRAM ALTIN 1250-1450 LİRAYA KADAR ÇIKABİLİR

Şuan piyasaların sıkıntılı bir süreçten geçtiğini belirten İslam Memiş, gram altın fiyatı için yeni seviyeleri açıkladı. Gram altının beklenenden fazla hızlı yükseldiğini belirten Memiş, 1250 TL ve 1450 TL seviyelerine dikkat çekti. Peki gram altın yükselir mi, düşer mi? Altında en uygun al-sat tarihleri ve seviyeler ne zaman? 

Öğrenci affı'nın da yer aldığı torba yasası Meclis'in gündeminde Öğrenci affı'nın da yer aldığı torba yasası Meclis'in gündeminde

“DUVARA TOSLAYACAKLAR” 

Hükümet tarafından yeni bir paketin geleceğini söyleyen İslam Memiş, bu dönemde altın alımı yapacakları uyardı. "Burnunun dikine gidiyorlar" diyen Memiş, "Duvara toslayacaklar. Büyük kaybedecekler" ifadesini kullandı.

DÜŞÜŞLER GEÇİCİ OLACAK 

Şuan için riskli bir dönemden geçtiğimizi söyleyen İslam Memiş, gelen paket ile döviz kurunda düşüşlerin yaşanacağını belirtti. Ancak bunun etkisinin kısa süreceğini belirten Memiş, yatırımcıları sabırlı olma konusunda uyardı.