FOX TV'deki Çalar Saat programıyla tanınan Gazeteci İsmail Küçükkaya, kanal değiştirdi. İsmail Küçükkaya'nın yeni çalıştığı kanal hangisi? İsmail Küçükkaya Fox neden yok, İsmail Küçükkaya FOX'dan neden ayrıldı? diye arama yapanlar için işte ayrıntılar...

FOX TV'de yeni sezonda İsmail Küçükkaya'nın Çalar Saat programınıbekleyen izleyecileri yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı.

Bu gelişmeye göre Küçükkaya artık FOX'da devam etmeyecek. Peki İsmail Küçükkaya, yeni sezonda hangi kanalda olacak?

Thodex vurgununda yeni gelişme: Resmen talepte bulunuldu Thodex vurgununda yeni gelişme: Resmen talepte bulunuldu

2013 yılının eylül ayından beri hafta içi her sabah saat FOX TV'de "İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat" programını sunan İsmail Küçükkaya, Halk TV'ye geçti.

Halk TV'nin sahibi Cafer Mahiroğlu, "Bu yola çıkarken Türkiye'nin vicdanı olacağıma,adaletten, demokrasiden ödün vermeyeceğime söz verdim. Bu duruştaki arkadaşlarımızla bugüne geldik.Halk TV şimdi daha da güçleniyor.Halkın kanalı Halk TV'de koca yürekli bir adam daha artık bize yarenlik edecek.Ailemize hoş geldin..." şeklinde bir paylaşım yaptı.

Mahiroğlu, kısa süre sonra "Sevgili Halk TV izleyicileri, az önce isim vermeden Halk TV'de yeni başlayacak bir arkadaş için tweet attım. Biraz gizem olsun istedim ama gizem galiba bana göre degil . Hoş geldin İsmail Küçükkaya" dedi.

KÜÇÜKKAYA'DAN AÇIKLAMA

Odatv’nin haberine göre İsmail Küçükkaya, haftanın 5 günü sabah programı yapacağını aktardı. Her hafta cuma günü de “prime time” olarak adlandırılan en çok izlenen saatlerde akşam programı gerçekleştireceğini dile getiren Küçükkaya, “12 Eylül’de başlıyorum” dedi.