Yüzyüzeyken Konuşuruz grubunun solisti Kaan Boşnak, boşanma aşamasındaki eşi Başak Ceylan Torun'a şiddet gösterdiği iddialarına yanıt verdi

Ali Kutluhan isminde bir oğulları olan Başak Ceylan Torun ve Kaan Boşnak arasında çok şaşırtacak gelişmeler yaşanmıştı.

Başak Ceylan Torun, boşanma aşamasında olduğu eşi Kaan Boşnak'ın kendisine şiddet uyguladığını iddia etmişti. 

Kendisine atılan bir mesajı instagram hikayesinde paylaşan Başak CeylanKaan Boşnak'tan kendisinin ve oğlunun şiddet gördüğünü itiraf etti.

Kendisine atılan bir mesajı hikayesinde paylaşan Başak Ceylan, Kaan Boşnak'tan kendisinin ve oğlunun şiddet gördüğünü itiraf etti.

Torun'un ardından Kaan Boşnak'ın evliyken yasak ilişki yaşadığı iddia edilen sevgilisi Y.E. ortaya çıktı. 

Y. E., şarkıcı Kaan Boşnak'la ilgili şu iddiaları sıraladı: "Yaşattığı psikolojik ve fiziksel istismar ve şiddet sonrası ilişkimiz sona erdi. Benim binde birimi bile hak etmedi. Bundan sonra hayatımı kontrol edemeyecek!''

Müge Anlı, kendisine tepki gösteren Demet Akalın'a yanıt verdi Müge Anlı, kendisine tepki gösteren Demet Akalın'a yanıt verdi

Kaan Boşnak'tan açıklama geldi!

Gündeme bomba gibi düşen bu iddiaların ardından Kaan Boşnak, avukatı aracılığıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Müvekkil hakkında basına yansıyan ve kamuoyuna servis edilen gerçek dışı haber ve iftiralardan, sizlerle birlikte ve eş zamanlı olarak haberdar olmuş durumdayız.
 
Fiziksel ve psikolojik şiddetin gerçek mağdurunun müvekkilimiz Kaan Boşnak olduğu bu süreçte, kamuoyunun hassasiyetlerini suiistimal etme saiki güden ve müvekkilimizin kişilik hakları ile itibarını hedef alan gerçek dışı iddialara karşı yasal yollara ivedilikle başvurulacaktır.

Bu iftiraların muhatapları ile müvekkilimiz, Yüce Türk Mahkemeleri önünde hesaplaşacaktır. Bu kapsamda Bakırköy Aile Mahkemeleri nezdinde tedbir talepli yapılan ilk başvurumuz lehimize sonuçlanmış olup bu da haklılığımızın ilk göstergesidir. 
 
Bu süreçte, özellikle müvekkilimizin oğlunun psikolojik sağlığının etkilenmemesi adına gerekli bilgi ve belgeleri yalnızca mahkemelerle paylaşmayı uygun buluyor, bu sebeple aynı objektif davranışı ve hassasiyeti siz değerli basın mensuplarından da beklemekteyiz.
 
Saygılarımızla…
 
Kaan Boşnak
Vekili
Av. Ayşegül Mermer