Fenerbahçe-Trabzonspor maçında yaşanan kötü olaylar nedeniyle Dominik Livakovic'in psikolojik olarak zor günlerden geçtiği konuşulurken ünlü futbolcunun ayrılığı düşündüğü de öne sürülmüştü. 

Trabzonspor maçı sonrası Konferans Ligi'ndeki Olympiakos maçında kaleyi koruyan ve yediği gollerle oldukça eleştirilen Livakovic, Fatih Karagümrük karşılaşmasındaki kurtarışlarıyla da eski performansına geri dönmüştü. 

Olaylı derbinin ardından Fenerbahçeli futbolcular ifadeye çağırıldı Olaylı derbinin ardından Fenerbahçeli futbolcular ifadeye çağırıldı

ZUFİC'TEN TAM DESTEK GELDİ!

Fatih Karagümrük maçında kalesine gelen 7 şutun 6'sını kurtaran ünlü futbolcunun ayrılacağı konuşurken böyle bir performans sergilemesi ise kafalarda soru işaretleri bırakmıştı. Gerçek sonradan ortaya çıktı. Kaleci antrenörü Sandro Zufic'in Livakovic'i takımdan ayrılamamı konusunda ikna ettiği ortaya çıktı. 

Zufic, günlerce uğraşarak ve elinden geleni yaparak Livakovic'in geri dönmesini sağladı. Sandro Zufic'in Hırvat kaleciyi "Burada kalmalısın ve Livakovic'in kim olduğunu göstermelisin" sözleriyle motive ettiği öğrenildi.

Editör: Gizem Külcü