Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, Ulubey KYK yurdu öğrencilerinin ulaşım şikayetlerine sessiz kalmayarak sorunun derhal çözüleceği müjdesini verdi.

Üniversite tercih sonuçları ve KYK yurt sonuçlarının açıklanmasının ardından binlerce öğrenci yeni şehirlerine yerleşmeye başladı.

Ancak yurt sonuçlarının açıklanmasının ardından bazı öğrenciler KYK yurdunun üniversitelerine çok uzak kaldığını açıkladı. O öğrencilerden bazıları da Ankara'daki Ulubey KYK yurdunda kalacak öğrencilerdi. Mansur Yavaş, sosyal medyadan seslerini duyurmaya çalışarak bir çare isteyen öğrencileri görmezden gelemedi. 

ABB Başkanı Mansur Yavaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Ulubey KYK yurdu öğrencilerinin ulaşım sorununun derhal çözüleceği müjdesini verdi.

"SORUNUNUZU ÇÖZECEĞİZ"

Ankara Çubuk'taki Ulubey KYK yurdu öğrencileri için okul ve yurt arasında yeni hat oluşturulacağını duyuran Yavaş paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Çubuk'taki Ulubey KYK yurdunda kalacak olan evlatlarımızın okullarına ve şehir merkezine ulaşım konusunda endişeli olduğunu öğrendim. Sadece eğitiminize odaklanın diye okulunuza direkt hat oluşturarak ulaşım sorununuzu çözeceğiz."

Hastaya eziyet edilen o hastaneyle ilgili flaş gelişme Hastaya eziyet edilen o hastaneyle ilgili flaş gelişme