Müge Anlı Tatlı Sert programı yeni sezona başladığı günden bu yana DJ gezgin olarak bilinen Mehmet Karahan cinayeti araştırılıyor.

Türkiye'de garip olayları çözen, sır perdelerini aralayarak cinayetleri çözen program Müge Anlı ile Tatlı Sert bu sezon da çok ses getiriyor. 

Son bölümde DJ Gezgin olarak bilinen Mehmet Karahan cinayet şüphelisi Fatma Karadağ ile yakını Sevvgi Hanım arasında gerginlik yaşandı. Sevgi Hanım, her şeyi inkar eden Karadağ karşı öfkesine hakim olamadı. "O yalan, bu yalan. Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım" dedi.

Fatma Karadağ

(FATMA KARADAĞ)

SEVGİLİSİ İLE İŞBİRLİĞİ YAPIP ŞANTAJ YAPTILAR

Manisa Turgutlu'da radyoculuk yapan 38 yaşındaki Mehmet Karahan, 2017 Şubat ayında şüpheli bir şekilde kaybolmuştu. Karahan'ın öldürüldüğü düşünülürken, programda yaptığı her açıklamasıyla gündemde yer eden olayın şüphelisi Fatma Karadağ, cinayeti kendi erkek arkadaşının işlediğini iddia etmişti. Öte yandan Fatma Karadağ'ın arkadaşı Cemal Durmaz ile işbirliği içinde olduğunu kaydeden Müge Anlı, ilaç içirip çıplak fotoğrafını çektiği kadınlardan şantajla para aldıkları, birçok kişiye bu sebepten kredi çektirdikleri bilgisini paylaşmıştı.

"KOCAMIN TUR ŞİRKETİ VAR, YÜZDE 50 UCUZA GELİYOR"

Müge Anlı'ya Almanya'dan bağlanan Gaye isimli bir izleyici Fatma Karadağ hakkında "Hastanenin bahçesinde hacdan konuşuyorduk. Annem umreye gitmekten bahsetti. Ben de 'Babamdan sonra hayırlısı olsun, babam iyileşsin gidersiniz' dedim. Fatma Hanım kulak misafiri oldu. Yanımıza yanaştı. 'Benim kocamın çok büyük bir tur şirketi var. Biz umreye Hacca insan götürüyoruz. Diğer şirketlerden yüzde 50 daha ucuza geliyor.' dedi. Ben şaşırdım. Bunların fix fiyatları olduğunu biliyorum, sorgulayınca 'yok yok biz yapıyoruz' dedi. Bunu neden yaptıklarını sorduğumda 'Hem sevap kazanıyoruz hem dua alıyoruz. Ben de her seferinde onlarla birlikte gidiyorum. Kocam çok zengin' dedi. Annemin dikkatini çekmiş ama Fatma Hanım o zaman daha zayıftı. Biz de arayıp söylemek istedik" şeklinde konuştu.

Halil İbrahim Ceyhan sosyal medyayı salladı! Halil İbrahim Ceyhan sosyal medyayı salladı!

İDDİALARI YALANLADI

Karadağ ise, hakkında ortaya atılan iddiaların ardından şu ifadelere yer verdi:

"Ben Celal Bayar Hastanesi'nde yattım ama bahçeye hiç inmedim, asla! Kamera görüntülerini inceleyebilirler ama psikyatride yattığımda bahçeye indim. Hasta bakıcılar ve doktor vardı yanımızda, onlar hep yanımızdaydı. Aşağıda bir şey konuşmadım. Ben hastane bahçesinde kimseyle konuşmadım."

"MİLLETE KOCA BULMAYA MI ÇIKTIN?"

Sevgi Hanım, Karadağ'ın inkarlarına karşı, "Kız, 'Senin dünür beni aradı' dedi. Nedenini sordum, 'Zengin adam varmış hala, bana yapacakmış. Bana gel diyor' yanıtını verdi. 'Onu engelliyorsun, bir daha da konuşmuyorsun' diyerek yeğenimi uyardım, 'hala tamam' dedi. Millete koca bulmaya mı çıktın? Ona koca buluyorsun, buna koca buluyorsun" şeklinde konuştu.

Sevgi Hanım: Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım

"KALKARSAM ÜMÜĞÜNÜ SIKARIM"

Öte yandan öfkeden deliye dönen Sevgi Hanım, "O yalan, bu yalan. Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım bak! Yalan deme. O yalan söylemez. Sen öyle bir terbiyesizsin" dedi.