Survivor All Star 2022'de Nagihan ve Hikmet arasındaki gerilim seyircilerce bilinirken yeni bir iddia gündeme bomba gibi düştü.

Gülşen Söylemezsem Olmaz'a koruma kararı aldırdı Gülşen Söylemezsem Olmaz'a koruma kararı aldırdı

Survivor All Star'da haftanın 3. ve 4. eleme adayı belirlenirken Nagihan, Hikmet'e şaşırtıcı bir teklif sundu.

Nagihan, konseyde ada hayatından bahsederken erkeklerin adada pek çalışmadığını söyledi. Ardından karşı takımdaki Hikmet'i öve öve bitiremeyen Nagihan şunları söyledi:

"Hikmet'i keşke bizim takıma alsak. Ben istiyorum" diyerek pek anlaşamadığı Hikmet'i övgülere boğdu. Herkes tarafından şaşkınlıkla karşılanan bu sözler sosyal medyada da gündeme düştü.

Nagihan'la Hikmet arasında neler oluyor?

Ardından Nagihan " Beyler sizle bir sorunumuz yok. Ama karşı tarafta Hikmet aşırı yetenekli olduğu için biz de erkeklerin bir şeyler yapmasını istiyoruz, balık tutsunlar. Karnımızı doyurabilmemiz için ve ya mental olarak da bu gerekli. Hikmet'le ben bir adaya gözü kapalı giderim." ifadelerinde bulunarak kafaları karıştırdı. 

Sevenleri ve hayranları tarafından da şaşkınlıkla karşılanan bu sözler kafalarda soru işaretleri bıraktı. Nagihan ve Hikmet arasında buzlar eridi mi? Yeni bir aşk mı doğuyor? Nefret sevgiye mi dönüştü? gibi sorular gündeme geldi. Netlik kazanmayan bu iddiaların sonu gelmeyecek gibi duruyor.