Başrollerinde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları gibi ünlü isimlerin olduğu O Kız dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı.

Camdaki Kız'da ayrılık: Başrol oyuncusu veda ediyor Camdaki Kız'da ayrılık: Başrol oyuncusu veda ediyor

Erkan Petekkaya'nın başrolünde yer aldığı Kanal D'de yayınlanan O Kız dizisi kısa sürede seyirciyi kendine çekerek reyting sıralamasında üst sıralarda yerini aldı.  O Kız dizisinin kadrosuna yeni bir isim daha katıldı.

Content House imzalı dizinin senaristliğini Fazilet Hanım ve Kızları ve Güllerin Savaşı gibi bir zamanların popüler dizilerini yazan Sırma Yanık üstleniyor. O Kız dizisinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Yılmaz Şayir ve Aslı Kızıltuğ oturuyor.

Erkan Petekkaya(Kadir),Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma) gibi isimlerin başrollerini paylaştığı O Kız dizisi ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. O Kız kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre genç oyuncu Ali Öner "O Kız" dizisinin kadrosuna katıldı. Doruk karakteriyle ekibe dahil olan Öner, hikayedeki dengeleri değiştirecek.