Promosyon hakkından yararlanamayan çağrı merkezi görevlileri sosyal medya platformu Twitter üzerinden #PromosyonNerede etiketiyle seslerini duyurmaya devam ediyor.

Promosyon nerede? eylemi bugün de devam ediyor. Mağdurlar yaşadıkları haksızlığa karşı dik duruş sergiliyor. Onlarınki bir hak mücadelesi... Dün geceden beri Twitter'da etkinlik çalışması yapan mağdurlar binlerce paylaşım yapmaya devam ediyor. 

EYT ile ilgili kulis bilgisini paylaştı: "EYT toplumun beklediği şekilde çözülmeyecek" EYT ile ilgili kulis bilgisini paylaştı: "EYT toplumun beklediği şekilde çözülmeyecek"

Bankalar, çalışanların maaş ödemelerinin kendi sistemleri üzerinden yapılması karşılığında çalışanlara ve emeklilere promosyon ödemesi yapıyor. Ancak her çalışan promosyon hakkından yararlanamıyor. Bu durumdan mağdur olan çalışanlar, ortaya çıkan haksızlığa dur demek için sosyal medya üzerinden promosyon nerede etiketiyle adalet arıyor.

TWİTTER'DA "PROMOSYON NEREDE?" SESİ YANKILANIYOR

Promosyon hakkından yararlanamayan çağrı merkezi görevlileri Twitter üzerinden #PromosyonNerede etiketiyle haklarını aramaya devam ediyor.

Her çalışanın ve emeklinin hak ettiği promosyon ücretinin kendileri için de geçerli olması için seslerini duyurmaya çalışıyorlar.