Ekonominin bu denli zorlaşmasıyla beraber vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılamak adına bankalardan ihtiyaç kredisi almaya başladı. Bu bankalardan biri olan Akbank'da toplam 20 bin lira ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Yayımlanan kredinin ardından banka detayları açıkladı.

Akbank tarafından resmi internet adresinden başvuru yapmak isteyen kişiler için detaylar şu şekilde verildi;

  1. Kredi başvurusu Akbanklı Ol sürecinin tamamlanması ardından Akbank Mobil üzerinden gerçekleştirilebilir.
  2. Mobilden Akbanklı olan yeni müşterilerimiz, müşteri olduktan sonra 10 gün içinde hayat sigortalı ve %0 faizli ihtiyaç kredisine başvurabilir.
  3. Kurye süreci ile işlemlerini tamamlayacak olan ve ilk defa Akbanklı olacak müşteriler, belge işlemleri tamamlanıp evraklar bankaya geldikten sonra 10 gün içerisinde Akbank Mobil'e girerek krediye başvurabilirler.
  4. Söz konusu kredi talepleri Akbank tarafından değerlendirilerek olumlu bulunursa karşılanacaktır.
  5. Başvuruların olumlu değerlendirilmesi sonrası onaylanan kredi Akbank Mobil, Akbank İnternet, Müşteri İletişim Merkezi ve Şube’lerimiz aracılığı ile kullanılabilir.
  6. Kampanya kapsamında kullanılacak minimum kredi tutarı 1.000 TL, maksimum kredi tutarı 10.000 TL, maksimum vade ise 12 aydır.
  7. Kampanyadan yalnızca gerçek kişi müşteriler faydalanacak olup kullanılabilecek kredi türü bireysel tüketici / ihtiyaç kredisidir.
  8. Mobil’den Akbanklı olan müşterilerimiz avantajlı kredi kampanyasından sadece bir kere yararlanabilir.

AKBANKA NASIL BAŞVURU YAPILIR? 

Kampanyadan yararlanmak isteyen isteyen kişilerin "9 Mart 2023 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında Akbank Mobil’i indirip “Akbanklı olmak istiyorum” adımından ilerleyerek yalnızca ilk defa ve uzaktan müşterimi edinimi* sürecini tamamlayan müşteriler faydalanabilir." şeklinde yapılan açıklama ile birlikte başvuruların tamamlanabileceği ifade edildi.

Emekli maaşlarıyla ilgili flaş gelişme! 8 milyon kişiyi kapsıyor Emekli maaşlarıyla ilgili flaş gelişme! 8 milyon kişiyi kapsıyor