Selçuklu ilçesi Ferhuniye Mahallesi Ankara Caddesi'nde gerçekleşen olayda simitçide kahvaltı yapan S.K. adlı kadın, yandaki apartmana birinin birkaç kez girip çıktığı gördü. Bu esnada kimliği belirsiz biri, pantolonunu indirerek cinsel organına dokunmaya başladı. Korku dolu anlar yaşayan kadın kamera kayıtlarına yansıyan görüntüleri değerlendirdi.

Yaşanan olay güvenlik kamerasına yansıdı. Kimliği belirsiz şüphelinin, apartmana girerek içeride pantolonunu açtığı, fark edilmesi üzerine bisikletine binerek uzaklaştığı saptandı.

Bu illerde yaşayanlar dikkat! Meteoroloji uyardı Bu illerde yaşayanlar dikkat! Meteoroloji uyardı

"İLK DEFA BAŞIMA BÖYLE BİR ŞEY GELDİ, ÇOK KORKTUM"
Olayı anlatan S.K., çok korktuğunu ve kendisini taciz eden kişinin bulunmasını istediğini belirterek, "İlk defa başıma böyle bir şey geldi. Aynı kişiyi hastaneden çıkarken de görmüştüm. Beni takip ettiğini düşünüyorum. Pastaneye oturduğumda ise birkaç kez apartmana girip çıktığını gördüm. İlk başta kendisinin orada oturduğunu düşünerek önemsemedim. Birkaç dakika sonra ise bana bakarak cinsel organına dokunduğunu fark ettim. Çok korktum. Bir şey diyemedim. Oturduğum masadan kalktım. Pastane çalışanı benim paniklediğimi görünce ne olduğunu sordu. Paniklediğimi için bir şey olmadığını söyledim fakat çalışan kişi bir şey olduğunu fark ederek apartman girişine yöneldi. O sırada ise bu kişinin bisikletine binerek uzaklaştığını gördüm. Bu kişinin bulunup ceza alması için elimden gelen her şeyi yapacağım. Şikayetçiyim. Bu insanların rahat bir şekilde elini kolunu sallayarak sokaklarda gezmesini istemiyorum" diye konuştu.