Son dakika... İki aile arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı Son dakika... İki aile arasında çıkan silahlı kavgada 1 kişi öldü, 1 kişi yaralandı

14 Mayıs seçimlerinin ardından vatandaşlar sosyal medyada peş peşe yorum yaparken bir yorum da Şahan Gökbakar'dan geldi. Daha önce de sosyal medya hesabından yaptığı yorumlarla sık sık gündem olan Şahan Gökbakar, bu sefer de Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ile arasında geçen diyalog ile gündeme geldi.

Şahan Gökbakar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ı etiketleyerek şunları yazdı:

"Sayın Sinan Oğan benim adımı vererek kendisini linç ettiği mi söylemiş. Gerçi Şaban Gökbahar demiş ama canı sağ olsun. Şaban da güzel. Beni kastettiğini düşünüyorum. Bir tweetimde neden aday olduklarını anlamıyorum minvalinde yazmıştım. Bu ilk tur sonucunu görünce çok net anladım. Yanlış anlaşıldıysam kusuruma bakmasın. Tebrik ediyorum"

Oyuncu Şahan Gökbakar'ın paylaşımına Sinan Oğan'dan yanıt geldi. Yanıtında ise şu ifadeleri kullandı:

"Şahan bey isminizi yanlış telaffuz ettiğim için özür dilerim. Sizin de hakkımızı teslim ettiğiniz bu twitinizi çok önemsiyorum. Selamlar"