CHP Genel Başkanı Özgür Özel partisinin grup toplantısında yaptığı açıklamalarda, Cumartesi Anneleri üzerinden eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ‘Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kriminal ve karanlık bakanı’ olarak tanımladı.

Özel’in bu ifadelerinin ardından eski bakan Soylu’dan yanıt gecikmedi.

Sosyal medya hesabı üzerinden CHP lideri Özel’e yanıt veren Soylu, "Yaptırdığınız makyaj operasyonları yetmiyor akıl operasyonu da lazım ancak onun da çaresi yok" ifadelerini kullandı.

Bakan Yerlikaya: Bayram tatilinin ilk 2 gününde trafik kazalarında maalesef 16 kişi hayatını kaybetti Bakan Yerlikaya: Bayram tatilinin ilk 2 gününde trafik kazalarında maalesef 16 kişi hayatını kaybetti

Soylu ayrıca CHP’nin eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adını anmadan, “Bir önceki başkanınız da aynı iftiraları söyleyerek ”ortak” kumpasınızla gitti” dedi.

Soylu’nun paylaşımının tamamı ise şu şekilde:

“Özgür Özel bey Yaptırdığınız makyaj operasyonları yetmiyor akıl operasyonu da lazım ancak onun da çaresi yok. Bir önceki başkanınız da aynı iftiraları söyleyerek ”ortak” kumpasınızla gitti. Esas patronunuzdan kurtulabilirseniz, Allah’a şükür biz buradayız… Bu arada cezaevindeki bilumum PKK DHKPC’li kriminal olmayan! terörist arkadaşlarınızı da unutmayınız.”

Editör: Yudum Özel