Tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor All Star'da sezon biteli bir aya yakın süre geçti ama yarışmacıların kavgaları devam ediyor. Survivor Nagihan, yarışma bittikten hemen sonra olay yorumlara devam ediyor.

Nisa imajını yeniledi! Yorum üzerine yorum yağdı Nisa imajını yeniledi! Yorum üzerine yorum yağdı

Her yıl Tv8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor, bu yıl All Star ile gündeme oturdu. 

Geçmiş yıllarda Survivor'a katılan en iyi yarışmacıların bir araya geldiği All Star'ın şampiyonu 2020 yılında da Survivor'a gönüllüler takımında katılan Nisa Bölükbaş'ı olmuştu.

Nagihan, bu sezon Nisa'nın şampiyon olmasıyla alakalı sık sık ağır eleştirilerde bulunuyordu. Yaptığı en son yorumu görenler 'Nisa bu yorum karşısında susup kalacak' yorumlarında bulundu.

SAHADA KAZANDIĞIMIZI MASADA KAYBETTİK

Yarışma bittikten sonra evine dönen Nagihan Karadere sosyal medya hesabı üzerinden Acun Ilıcalı ve Acun Medya'ya seslendi. "Aylardır sakatlıkla parkuru parçalayıp aç kalmamız ve sağlımızı kaybetmemizde yanımıza kar kaldı. Tüm zorlukları ve parkuru aştık ama SMS'te çakıldık! Sahada kazandığımızı masada kaybettik" açıklamasını yapmıştı. Survivor All Star 2022'ye katıldığı için pişmanlığını dile getiren Nagihan, "Böyle bir sezon olacağını bilseydim asla gitmezdim, kendimi affetmiyorum. Kediye aslanı boğdurdular resmen" demişti. Aradan geçen 1 aya rağmen hala öfkesi geçmeyen Nagihan Karadere, Nisa Bölükbaşı'na olay bir gönderme yaptı. Görenlerin duyanların resmen ağzı açık kaldı. 

GÖZLER NİSA'YA ÇEVRİLDİ

Bir sosyal medya kullanıcısı, Nagihan'ın "Yolda yürüyorum, herkes sitem ediyor. Kimseden daha iyi bir şey duymadım. Performans bakımında çok daha fazla hak eden vardı" açıklamasında bulunduğunu belirtti. Gündeme bomba gibi düşen bu yorumun ardından şimdi gözler Nisa Bölükbaşı'nda çevrildi. 

Survivor All Star'ın bitişinin ardından normal hayatına dönen Nagihan Karadere, yaşadığı şoku atlatmaya ve yorgunluğunu atmaya çalışıyor.