Yalı Çapkını'nın yakışıklı oyuncusu Survivor yıldızının sevgilisi çıktı! Yalı Çapkını'nın yakışıklı oyuncusu Survivor yıldızının sevgilisi çıktı!

Resim

Yalı Çapkını dizisi yine ilk sıralarda!

Yalı Çapkını'nın Ferit Korhan'ından büyük şok ! Çocukluk fotoğrafları görenleri şok etti. Sosyal medyada yayınlanan bu fotoğrafı gören küçükten büyüğe herkes şaştı kaldı. yakışıklı oyuncu Mert Ramazan Demir'in sosyal medyada büyük bir hayran kitlesi var. Her gönderisi birçok insan tarafından takip ediliyor ve milyonlarca beğeni topluyor. Ünlü oyuncu Mert Ramazan Demir son olarak 'Biraz kızıl biraz mavi' notu ile bir gönderi paylaştı. Bu gönderinin ardından hmen sonra çocukluk fotoğrafı da ortaya çıktı. Mert Ramazan Demir'in çocukluk fotoğrafını görenler ise gözlerine inanmadı,şok oldu. İşte o fotoğraf;

İlker Kaleli ve Afra Saraçoğlu'nun yer aldığı Öğretmen dizisiyle tanınan Mert Ramazan Demir, şimdilerde ise en çok takip edilen Yalı Çapkını dizisiyle adından sıkça söz ettiriyor. Dizide 'Ferit' karakterini canlandıran yetenekli oyuncu, yakışıklılığı ve sempatik tavırları ile büyük dikkat çekiyor.

Televizyon ekranlarına Muhteşem Yüzyıl Kösem'de figüran olarak adım atan Ramazan Demir'in eski hali ise yine çok konuşulanlar arasındaydı.