Kanal D'de yayınlanan Reyting rekortmeni Yargı dizisinin 42. bölüm fragmanı yayınlanmasıyla seyircide büyük merak uyandırdı.

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı, başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisi 42. bölüm fragmanı büyük merak uyandırdı.

Senaryosunu Sema Ergenekon’un kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda ise Ali Bilgin’in oturduğu Yargı’nın 42. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Burak'ın vurulması büyük yankı uyandırdı.

Masterchef Türkiye yarışmacısını öldürmeye çalıştılar! Masterchef Türkiye yarışmacısını öldürmeye çalıştılar!

Ilgaz, Burak'ın hazırladığı ölüm anketinin peşine düşer ve sonuç alır. Anketi hazırlayan kişi Burak'dır. Onu tutuklamak için gittiklerinde kaçtığını görürler. Burak, Metin'i bayıltıp silahını almıştır ve kendisinin peşinden gelenlere ateş eder. Kurşunlar Eren'i bulur ve kanlar içinde yere yığılır. Ilgaz, Eren'in silahını alarak Burak'ı durması için uyarır. Kaçmaya devam eden Burak'ı vurur. Hemofili hastası olan Burak, kanamadan dolayı ölmek üzeredir. Ilgaz, bir yandan pıhtılaşmayan kanamayı durdurmak ister, bir yandan da Eren'in durumu için endişelenir.

Yargı, yeni bölümleriyle her pazar akşamı saat 20.00'da Kanal D'de izleyiciyle buluşuyor.