İstanbul Fatih'te 2 yaşındaki kız çocuğu için düzenlenen doğum günü kutlamasında çıkan silahlı, bıçaklı kavgada 5 kişi yaralandı.

İstanbul Fatih'te 2 yaşındaki kız çocuğu için düzenlenen doğum günü partisinde çıkan tartışma büyüdü. Tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle çıkan silah ve bıçaklarla 5 kişi yaralandı.

Yeni 'Tinder Avcısı' Türkiye’den çıktı: Belçikalı profesörü dolandırdı Yeni 'Tinder Avcısı' Türkiye’den çıktı: Belçikalı profesörü dolandırdı

Olay saat 23.00 sıralarında İstanbul'un Fatih ilçesinin İskenderpaşa Mahallesi'nde bulunan düğün salonunda meydana geldi. Edinilen bilgilere göre salonda 2 yaşındaki kız çocuğunun doğum günü kutlanıyordu. Salonda kutlama yapıldığı sırada iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Tartışma büyüyerek kavga dönüştü.

Çıkan kavga sokakta da devam ederken E. U. ve E.Y. isimli kişiler silahla, E.S., F.S. ve B.U. isimli kişiler de bıçakla çeşitli yerlerinden yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralıları ambulansla çevre hastanelere götürdü. Polis ekipleri de olayın yaşandığı yerde güvenlik önlemi alarak çalışma yaptı. Polis ekipleri kavgaya karışan O.Z. isimli kişinin de aralarında olduğu çok sayıda kişiyi gözaltına aldı.