Yaz transfer dönemi boyunca adı sürekli Beşiktaş'la anılan Anderson Talisca, Beşiktaş yönetiminin oyuncunun maliyetini gözeterek transferden vazgeçmesi sonucunda Galatasaray perdesini araladı. Suudi kuübü Al Nassr'ın teknik direktörü Luis Castro, Talisca hakkındaki kararını bugün yönetime bildirecek.

Beşiktaş ve Galatasaray ile adı anılan Brezilyalı yıldız Anderson Talisca'nın Al Nassr'daki geleceği hakkındaki kararın yakında açıklanması bekleniyor. İşte detaylar…

Eyüpspor, Ryan Babel ile yollarını ayırdı! Eyüpspor, Ryan Babel ile yollarını ayırdı!

Adı Beşiktaş ve Galatasaray'la da anılan Anderson Talisca'nın, Al Nassr'daki geleceğiyle ilgili bugün bir karar verileceği ileri sürüldü.

TALİSCA'YA GRİEZMANN VE RAPİNHA ŞOKU

Adı transfer dedikodularına karışan Anderson Talisca için şoke eden bir haber geldi. Al-Youm'da yer alan habere göre Al Nassr, Antoine Girezmann ve Raphina ikilisinden birini kadrosuna katmak için harekete geçti. Otavio'yu da kadrosuna katan Al Nassr'da Anderson Talisca'nın geleceği belirsizliğini koruyor.

NİHAİ KARAR VERİLECEK

Suudi Arabistan basınından Al-Riyadiah'ın haberine göre; Al Nassr Teknik Direktörü Luis Castro, Brezilyalı futbolcunun takımda kalıp kalmayacağına 24 saat içerisinde karar verecek. Portekizli çalıştırıcının, yönetime bir rapor sunacağı, Talisca'nın takımdaki geleceğini ve gitmesi halinde yerine alınmasını istediği futbolcuyu bildireceği belirtildi.

Haber detayında, 29 yaşındaki futbolcu için birçok teklif olduğu ve Castro'nun onay vermesi halinde Talisca'nın transferinin kolaylaşacağı ifade edildi.