Büyükhanlı Holding'in varisi 48 yaşındaki Cem Büyükhanlı, Bebek'teki evinde ölü bulundu. Büyükhanlı'nın ölümü, haber alamayan babasının telefonla aradığı komşusunun da Büyükhanlı'ya ulaşamaması ve polisin çağırdığı çilingir kapıyı açmasıyla ortaya çıktı.

1 HAFTA ÖNCE TABURCU OLMUŞTU

Açılan kapının arkasında hareketsiz bir durumda yatan Büyükhanlı'nın hayatını kaybettiği tespit edildi.  Cem Büyükhanlı'nın daha önce ciğerlerinde meydana gelen pıhtılaşma nedeniyle yoğun bakımda entübe edildiği ve 1 hafta önce taburcu olduğu öğrenildi.  

Yalnız yaşayan Büyükhanlı'nın vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmazken kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsinin sonrası öğrenileceği belirtildi.

Grammy ödüllü müzisyen Buika: "Sezen Aksu ile şarkı söylemeyi istiyorum" Grammy ödüllü müzisyen Buika: "Sezen Aksu ile şarkı söylemeyi istiyorum"

BENNU GEREDE'DEN ESKİ EŞİNE VEDA

Cem Büyükhanlı ile kısa süreli bir evlilik yapan Bennu Gerede sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla üzüntüsünü yansıtırken şu ifadeleri kullandı:

"Sevgili Cem'im, Gerçekten parlayan bir ışıktın, olağanüstü yetenekli. Ancak ağır bir acı yükü taşıyordun. Çok büyük acı çeken bir ruh, kafese kapatılmış bir hayvan gibiydin, bu dünyanın taşıyamayacağı kadar uçsuz bucaksızdın. Bu gezegende birlikte geçirdiğimiz zaman için minnettarım ve umarım bir sonraki yolculuğunda aradığın sevgiyi ve huzuru bulursun. Kalbimde sonsuza kadar özel bir yerin olacak. Huzur içinde yat"