Beşiktaş'ın gelecek sezon için sağ bek arayışı devam ediyor. Yönetim, transfer konusunda yüksek maliyetli oyuncuları kadrosuna katma fikrinden vazgeçti. Ismael, sağ bek olarak Kenan Kahraman'ı bu bölgeye çekmek istiyor. İşte detaylar...

Beşiktaş, takımını tamamen yenileme çalışmalarına devam ediyor. Teknik direktör Valerien Ismael idaresinde birçok oyuncuyla gelecek sezon için anlaşma sağlanmadı. Yeni isimlerle anlaşma sağyalan Siyah-beyazlılar uzun süredir sağ bek içinoyuncu arayışı içerisindeydi. Gündemde Yeni Malatyaspor'dan Mustafa Eskihellaç'ı vardı. Ancak yönetimin bonservis bedelinde anlaşamadığı öğrenildi. 

Beşiktaş'ın son transferi Beşiktaş'ın son transferi

Sağ bek çözümünü takım içerisinde bulan Valerien Ismael, sağ kanat bek olarak performansını başarılı bulduğu Kenan Kahraman'ı bu bölgeye çekme kararı aldı. 

KENAN OLABİLİR

Kenan Kahraman hakkında değerlendirme yapan spor yazarı, "Bazı futbolcular vardır, değişik görev yerlerinde gerektiğinde oynayabilirler. Kenan karaman da bu tipte bir oyuncu. Aslında birinci Sınıf bir futbolcu değil ama kanat forvet oynadığı zaman defansif yardımcıları iyi yapıyordu. Santrforda da oynayabiliyor. Fenerbahçe der misin de sakatlar ve cezalar nedeniyle sıkışan Valerian Ismael, Elindeki kadrodan Kenan’ı burada kullanmaya karar verdi. O da görevini yaptı. Konyaspor maçında iyi oynadı hem de beraberlik golüne attı. Tabii ki sağ bekte ilk tercih Rosier’dir ama kenan da alternatif olabilir." ifadelerini kullandı.